Translate

 

 
Recently Viewed

Returns Policy Po Polska

Zasady dotyczące zwrotów w ładownicach
UWAGA: Twoje ustawowe prawa nie są w żaden sposób naruszone

Istnieje kilka okoliczności, w których Wheelie Good Mobility z przyjemnością zwróci Ci pieniądze lub dokona wymiany.
 To są:

a) ... jeśli zmienisz zdanie
Niechciany produkt musi zostać zwrócony do nas w stanie otrzymanym w ciągu 7 dni od zakupu.

Jeśli zwracasz przedmiot, ponieważ po prostu zmieniłeś zdanie, to koszt powrotu jest w całości twoim obowiązkiem. Zalecamy skorzystanie z usług firmy kurierskiej, która zapewni Ci wartość towarów, które zwracasz.

b) ... jeśli produkt jest uszkodzony lub uszkodzony podczas transportu
Zwrócimy Ci pieniądze lub dostarczymy podobną alternatywę o równej lub mniejszej wartości (zwrócimy różnicę) tak szybko, jak to możliwe. Zadzwoń do nas, aby powiedzieć nam, co się stało, a my podejmiemy roszczenie u kuriera. Będziemy potrzebować zdjęcia uszkodzonego przedmiotu, który zostanie pobrany od Ciebie.

c) ... jeżeli produkt ulegnie uszkodzeniu podczas okresu gwarancyjnego
Dla Twojej wygody umożliwiamy Ci 14 dni po powiadomieniu nas o zwrocie wadliwego produktu do nas w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy. Jeśli trudno jest Ci zwrócić produkt do nas samodzielnie, skontaktuj się z nami, a my zorganizujemy kuriera, aby go od Ciebie odebrać.
Zgodnie z Regulaminem sprzedaży na odległość Wheelie Good Mobility zapewnia klientom 7-dniowy okres "odstąpienia od umowy", w którym można zwrócić zamówienia po dacie dostawy. Po otrzymaniu towaru, jeśli chcesz zwrócić / wymienić produkt (y), będziesz osobiście odpowiedzialny za dostawę zwrotną, ponosząc koszty dostawy.

Zwracany produkt (produkty) musi być kompletny, nieużywany, czysty, w stanie nieuszkodzonym i zwracany w oryginalnym opakowaniu zewnętrznym. To nie może pachnieć dymem / psem / itp. Wheelie Good Mobility Ltd zastrzega sobie prawo do pobierania opłat za naprawę, wymianę lub przepakowanie wszelkich produktów, które nie zostały zwrócone w oryginalnym stanie. Opłata ta może obejmować koszt części, materiałów, opakowania, robocizny i wszelkie późniejsze straty dla Wheelie Good Mobility.

Adres zwrotny: Wheelie Good Mobility Limited
Zwroty w Wielkiej Brytanii i Europie: jednostka 23 The Grove Farmhouse, Three Gates Road, Longfield Kent DA3 8NZ
USA wraca: 2764 N. Green Valley Parkway, #116, Henderson Nevada 89014

 

Your SEO optimized title page contents
Search: